RV2512FK-07110KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RV2512FK-07110KL
JLCPCB Part #
C5880201
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS