SR1206FR-079K09L
MFR.Part #
SR1206FR-079K09L
JLCPCB Part #
C5759724
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS