RC2512FK-079R76L
MFR.Part #
RC2512FK-079R76L
JLCPCB Part #
C878282
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS