RC2512FK-079K76L
MFR.Part #
RC2512FK-079K76L
JLCPCB Part #
C878277
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS