RC0201FR-078K45P
MFR.Part #
RC0201FR-078K45P
JLCPCB Part #
C6165007
Description
-55℃~+125℃ 50mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS