RC2512FK-071R78L
MFR.Part #
RC2512FK-071R78L
JLCPCB Part #
C6757826
Description
-55℃~+155℃ 1.78Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS