RC2512FK-07953KL
MFR.Part #
RC2512FK-07953KL
JLCPCB Part #
C878265
Description
-55℃~+155℃ 1W 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS