SR0805JR-47120RL
MFR.Part #
SR0805JR-47120RL
JLCPCB Part #
C5759342
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS