AC2512FK-07953RL
MFR.Part #
AC2512FK-07953RL
JLCPCB Part #
C2134289
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS