RC2512DK-07200RL
MFR.Part #
RC2512DK-07200RL
JLCPCB Part #
C3989613
Description
-55℃~+155℃ 1W 200Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS