FMP300FRF73-2K55
MFR.Part #
FMP300FRF73-2K55
JLCPCB Part #
C3563596
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS