CFN-25JR-52-2K2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFN-25JR-52-2K2
JLCPCB Part #
C19438965
Package
Plugin
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS