RC0201FR-07390KL
MFR.Part #
RC0201FR-07390KL
JLCPCB Part #
C273317
Description
-55℃~+125℃ 25V 390kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS