RC2010FK-077R68L
MFR.Part #
RC2010FK-077R68L
JLCPCB Part #
C877613
Description
-55℃~+155℃ 7.68Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS