AHA50AFB-0R15
MFR.Part #
AHA50AFB-0R15
JLCPCB Part #
C1569327
Description
150mΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS