RC2010FK-0717R8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2010FK-0717R8L
JLCPCB Part #
C877151
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS