RT0603BRE0743R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRE0743R2L
JLCPCB Part #
C849759
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS