RC2010FK-076K34L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2010FK-076K34L
JLCPCB Part #
C877575
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 6.34kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS