RC2010FK-076R34L
MFR.Part #
RC2010FK-076R34L
JLCPCB Part #
C877585
Description
-55℃~+155℃ 6.34Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS