RC2010FK-076K04L
MFR.Part #
RC2010FK-076K04L
JLCPCB Part #
C877572
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS