RC0201FR-07180RL
MFR.Part #
RC0201FR-07180RL
JLCPCB Part #
C138168
Description
-55℃~+125℃ 180Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS