RC2010FK-071M5L
MFR.Part #
RC2010FK-071M5L
JLCPCB Part #
C877204
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS