YC124-JR-07180KL
MFR.Part #
YC124-JR-07180KL
JLCPCB Part #
C854872
Description
180kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS