RC0603FR-13150RP
MFR.Part #
RC0603FR-13150RP
JLCPCB Part #
C7037957
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS