MFR-25FRE52-4M12
MFR.Part #
MFR-25FRE52-4M12
JLCPCB Part #
C3480059
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS