RC1218FK-0720KL
MFR.Part #
RC1218FK-0720KL
JLCPCB Part #
C875965
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS