CRCW12185R60FKEKHP
MFR.Part #
CRCW12185R60FKEKHP
JLCPCB Part #
C1716970
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 200V 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS