RC1218FK-07240KL
MFR.Part #
RC1218FK-07240KL
JLCPCB Part #
C875978
Description
-55℃~+155℃ 1W 240kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS