RT2512BKE07120KL
MFR.Part #
RT2512BKE07120KL
JLCPCB Part #
C4218955
Description
-55℃~+125℃ 120kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS