RC1218DK-0786K6L
MFR.Part #
RC1218DK-0786K6L
JLCPCB Part #
C1704235
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 86.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS