RC1218DK-0780K6L
MFR.Part #
RC1218DK-0780K6L
JLCPCB Part #
C1705223
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS