RT1206FRE071R5L
MFR.Part #
RT1206FRE071R5L
JLCPCB Part #
C705077
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS