RC1210JR-0733RL
MFR.Part #
RC1210JR-0733RL
JLCPCB Part #
C163348
Description
-55℃~+155℃ 200V 33Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS