AT0603BRE071K15L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0603BRE071K15L
JLCPCB Part #
C5949374
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS