FMP200JB-52-18K
MFR.Part #
FMP200JB-52-18K
JLCPCB Part #
C3543953
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS