RC1210FR-076M49L
MFR.Part #
RC1210FR-076M49L
JLCPCB Part #
C875116
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS