FCR3WSJT-73-5K6
MFR.Part #
FCR3WSJT-73-5K6
JLCPCB Part #
C1388293
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 3W 5.6kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS