5.0SMDJ30CA/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5.0SMDJ30CA/TR7
JLCPCB Part #
C3709951
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 103A 2uA 30V 33.3V 48.4V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS