RC0603FR-10619RL
MFR.Part #
RC0603FR-10619RL
JLCPCB Part #
C5859270
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS