RC1210FR-071M6L
MFR.Part #
RC1210FR-071M6L
JLCPCB Part #
C7276637
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS