RN73R2ETTD4322D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD4322D50
JLCPCB Part #
C2606397
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS