SR1206FR-7W15RL
MFR.Part #
SR1206FR-7W15RL
JLCPCB Part #
C873937
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS