RC1210FR-071M1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1210FR-071M1L
JLCPCB Part #
C6965641
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS