RC1206JR-7W75KL
MFR.Part #
RC1206JR-7W75KL
JLCPCB Part #
C6379087
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS