AHA25AFB-3K32
MFR.Part #
AHA25AFB-3K32
JLCPCB Part #
C1568920
Description
25W 3.32kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS