RC0603FR-1033RL
MFR.Part #
RC0603FR-1033RL
JLCPCB Part #
C4298157
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS