RC1206JR-7W6R2L
MFR.Part #
RC1206JR-7W6R2L
JLCPCB Part #
C6639019
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS