KNP100JB-73-3R9
MFR.Part #
KNP100JB-73-3R9
JLCPCB Part #
C1390292
Description
-40℃~+200℃ 1W 3.9Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS