RC1218FK-0713R7L
MFR.Part #
RC1218FK-0713R7L
JLCPCB Part #
C875924
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS