RT0402BRE07715RL
MFR.Part #
RT0402BRE07715RL
JLCPCB Part #
C853385
Description
-55℃~+155℃ 63mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS